KONST / Litografier / Färglitografi 12275492
nr 1227 5492
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 200/260. Motivet: 64x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:50:41
150 kr
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp